Ivana z Mise nový domov DNES: Změny u nemocné dcery a podpora lidí z ulice. Je to jiný člověk!

Ivana Kučerová a její dcera Viki z pořadu Mise nový domov prožívají rok po natáčení zásadní změny v životě. Jak to s nimi vypadá dnes?

Přehrát poslední díl

Pořadu Mise nový domov se zúčastnily také Ivana Kučerová a její dcera Viki Petrová, která byla kvůli nešťastné autonehodě upoutána na invalidní vozík. Tereza Pergnerová se svým týmem se proto rozhodla této rodině pomoci a ulehčit tak život mamince, která musí být své dceři k dispozici 24 hodin denně.

Ivana Kučerová a Viki Petrová
Zdroj: TV Nova Ivana Kučerová a Viki Petrová - nehoda

Jak se jim daří rok po natáčení? „Užíváme si toho, co máme. Užíváme si nového bydlení. Dostaly jsme spoustu energie a námětů v rámci cvičení a další rehabilitace. Bylo toho strašně moc,“ snažila se shrnout všechny změny maminka Viki, které Mise nový domov změnila život.

Ivana Kučerová a Viki Petrová
Zdroj: TV Nova Ivana Kučerová a Viki Petrová - nehoda

„Mám jiný pohled na svět a také kolem sebe spoustu lidí, kteří nám fandí anebo mají stejnou či podobnou cestu jako my. Máme také úplně novou a skvělou rehabilitaci,“ vypráví už o konkrétních změnách Ivana Kučerová, která se zároveň svěřuje s tím, jak reaguje, když ji lidé na ulici zastavují. O tom všem už v reportáži. 

115

GALERIE: Ivana Kučerová a Viki Petrová - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Ivany Kučerové a její dcery Viki - obývací pokoj.

Hodnocení:Pokud znáte někoho, komu by lepší bydlení usnadnilo život, nebo se snad vy sami nacházíte v nesnázích, přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don