Slova, ze kterých mrazí: Tereza z Mise promluvila o děsivé autonehodě, při níž zahynul její manžel. Byla tehdy těhotná!

Maminka Terezka, kterou diváci uvidí ve čtvrtém díle Mise nový domov, má za sebou opravdu těžké období, po kterém skončila s pěti dětmi u rodičů. Podaří se moderátorce pořadu a jejímu týmu dát této rodině šanci na nový začátek?

Mise nový domov pokračuje již ve středu dalším velmi silným příběhem. Tentokrát moderátorka pořadu Tereza Pergnerová a její tým zavítají do Zábřehu na Moravě. Její velkou pomoc totiž potřebuje osmičlenná rodina, která žije v bytě, který má pouhých 55 metrů čtverečních. Konkrétně tento nevyhovující prostor obývá těžce nemocná babička, děda, Terezka a jejích pět dětí. Přesně před třinácti lety bylo ale vše jinak. Terezka se stěhovala za svou velkou láskou Michalem a myslela si, že ji čeká šťastný život.

Mise nový domov - Rodina Dlouhých
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Rodina Dlouhých

Těsně před Vánoci se ale šťastný pár vydal společně s prvorozenou dcerou na výlet, který bohužel skončil tragicky. Na kruhovém objezdu se jejich automobil srazil s autobusem. Všichni tři skončili v nemocnici, ale milovaný Michal se už domů nikdy nevrátil. Od té doby má rodina obrovské problémy a nedostatek financí. Podaří se Terezce a jejímu týmu dát této rodině šanci na nový začátek?


Příběh této rodiny můžete sledovat již ve středu 21. listopadu od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don