ZAJÍMAVÁ TRADICE: Rodina Němejcových už po Vánocích nejí žádné cukroví. Prozradila proč

Rodina Němejcových se na Vánoce už moc těší, a proto rozhodně nepodcenila přípravy. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak jim to jde krásně od ruky!

Šárka Němejcová z prvního dílu Mise nový domov bude slavit Vánoce se svými třemi dětmi – Klárkou, Liborem a Maruškou a také s jejich pejsky. Rodina se na tyto svátky vždy velmi těší a Štědrý den si chce užít hlavně v klidu. „Když ráno vstaneme, tak ozdobíme stromeček, což jsme letos ale udělali dříve, posnídáme vánočku, podíváme se na nějaké pohádky, poté přijdou rodiče a také chodíme na hřbitov se podívat za příbuznými,“ prozradila maminka s tím, že pak se jdou ještě projít a pomalu se chystají na slavnostní večeři.

Mise nový domov - Rodina Němejcových
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Rodina Němejcových

„Kapra teď už nemáme, protože toho vždycky zabíjel bývalý manžel,“ svěřila se Šárka, která ale koupí filety, ke kterým připraví bramborový salát. Sympatická rodina Němejcových dodržuje i vánoční tradice. „Dáváme šupiny pod talíře a dětem se z nich během večeře vždy vykouzlí pár korunek,“ řekla maminka, která také promluvila o jejich vlastní tradici. „Když se napeče cukroví, tak nám už obvykle po Vánocích nechutná, takže jsme ho přestali schovávat a sníme ho do Vánoc,“ dodala s tím, že když pak mají chuť, tak si klidně mezi svátky upečou další várku.

 

Na to, jak Maruška peče cukroví a Klárka se svým přítelem Vojtou a Maruškou zdobí stromeček, se podívejte ve fotogalerii!

16

GALERIE: Rodina Němejcových - Vánoce

Zdroj: Osobní archiv

Mise nový domov - Rodina Němejcových - 2

Hodnocení:

Ve videu si naopak můžete připomenout, jak vypadal jejich dům před proměnou a jak vypadá nyní!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don