VIDEO, KTERÉ BOLÍ: Děti z Mise nový domov prozradily, co cítí k otci, který je opustil

Tři krásné děti – Klárka, Libor a Maruška – které mohli diváci vidět v premiérovém díle pořadu Mise nový domov, nyní promluvily o vztahu se svým otcem. Změnilo se něco po natáčení?

Šárka a její tři děti – Klárka, Libor a Maruška – žili v rozpadajícím se domě, ve kterém bylo málo prostoru a nikdo tedy neměl žádné soukromí, protože je jejich táta zadlužil a poté navíc opustil. Během rekonstrukce se však objevil, a dokonce chtěl týmu Mise nový domov pomoci, což určitě všechny nejen překvapilo, ale hlavně potěšilo. Jaké vztahy s ním tedy mají děti nyní? Chybí jim?

Mise nový domov - Rodina Němejcových
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Rodina Němejcových

„Úplně poprvé, když táta odešel, tak mi nejdřív hodně chyběl, ale pak jsem si na to zvykl,“ svěřil se Libor s tím, že po natáčení Mise nový domov jsou jejich vztahy mnohem lepší. „Mně nechybí vůbec. Já mám prostě maminu a taťku vnímám spíš jako nějakého strejdu nebo známého, který sem občas chodí na návštěvu,“ prozradila svůj postoj dospívající Klárka, kterou stísněný prostor před rekonstrukcí dohnal málem k sebevraždě. Jak je na tom teď? To se dozvíte ve videu!

Mise nový domov - Rodina Němejcových
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Rodina Němejcových

Druhý díl nové řady reality show Mise nový domov můžete sledovat již ve středu 7. listopadu od 20:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don