PO 1 ROCE: Jak se Valerovým z Mise nový domov změnil život? Lenka i Lukáš znovu před kamerou

Lenka Hájková a Lukáš Valer začali díky pořadu Mise nový domov úplně jiný život. Do nově zrekonstruovaného bytu totiž vykročili jako manželé. Co se u nevidomého páru za celý rok od natáčení změnilo?

 

Přehrát poslední díl

 

Pořadu Mise nový domov se zúčastnili také Lukáš Valer a Lenka Hájková, ze kterých se během natáčení stali manželé. Oba partneři jsou i po roce samozřejmě stále spolu a moc šťastní.

Mise nový domov - Manželé Valerovi
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Manželé Valerovi

„Myslím si, že se u nás od té doby skoro nic nezměnilo. Pořád jsme stejní a pořád se máme rádi, tak jako v ten svatební den. Jsem ale strašně moc vděčná za některé ty úpravy, které už byly hodně potřeba,“ popsala své pocity Lenka s tím, že největší radost má z předělané kuchyně a obývacího pokoje, kde tráví nejvíce času.

Mise nový domov - Manželé Valerovi
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Manželé Valerovi

Její manžel si pro svůj odpočinek oblíbil úplně jinou místnost. „Já jsem si teď zařídil ložnici, kde mám svůj koutek, takže tam zase jsem velmi často já,“ svěřil se Lukáš. Co dalšího manželé Valerovi prozradili, na to se podívejte ve videu.

 

128

GALERIE: PŘED A PO - Mise nový domov, Lenka a Lukáš

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Lenky a Lukáše - obývací pokoj.

Hodnocení:

 

Pokud znáte někoho, komu by lepší bydlení usnadnilo život, nebo se snad vy sami nacházíte v nesnázích, přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov ZDE!

 

 NEPŘEHLÉDNĚTE:

don