ŽIVOT PO: Valerovi prozradili, jak se jim v novém bytě líbí! Z čeho má Lenka největší radost? VIDEO

Lukáš a Lenka Valerovi si až do poslední chvíle nedokázali představit, jak bude jejich byt po rekonstrukci vypadat. Oba jsou ale z proměny naprosto nadšení. Lenka navíc prozradila, co ji potěšilo úplně nejvíce!

Přehrát poslední díl

Zamilovaný pár si svůj nový byt na kladenském sídlišti koupil teprve nedávno. Realitní kancelář však využila toho, že nevidí, a prodala jim byt v hrozném stavu. Největším problémem byly elektrické dráty trčící ze zdi, které mohly dvojici i zabít. Tereza Pergnerová se svým týmem z Mise nový domov však zasáhla v pravou chvíli.

Celý byt se snažili zrekonstruovat tak, aby se v něm novomanželé cítili dobře a hlavně v bezpečí. Proměna však nebyla vůbec jednoduchá. Lukáš s Lenkou si totiž na svůj rozestavený nábytek a věci na daných místech už zvykli a jakákoliv větší změna jim mohla způsobit značný problém.

 

110

GALERIE: Lukáš a Lenka - Život po

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov: Lukáš a Lenka - život po - 1

Hodnocení:

Vše se ale nakonec povedlo a Valerovi byli z proměny naprosto nadšení. „To, co tady za tak krátkou dobu dokázali, je fascinující,“ řekla Lenka s tím, že celý byt prostě miluje. Která místnost se jí v bytě ale líbí nejvíc? To se dozvíte ve videu!
 

Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 1. 11. od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz