PŘED A PO: Rekonstrukce bytu zachránila rodině Třískových život! Změna o 180 stupňů

Aktualizováno 13.12.2017

Rodina Třískových - Rekonstrukce: PŘED A PO - 17
Zdroj: TV Nova

Julián Tříska žil se svým synem Matyášem v polorozpadlém domku, kde neměli teplou vodu, ani pořádné topení. Tato situace začala být s blížící se zimou velmi vážná. Zmiňovaný problém se ale týmu Mise nový domov podařilo vyřešit. Jak celá rekonstrukce dopadla? Podívejte se!

Přehrát poslední díl

V pátém díle reality show Mise nový domov se divákům představil Julián Tříska, který se stárá zcela sám o svého syna Matyáše, protože se o něj matka nedokázala postarat. Tatínek se proto snažil dostat malého chlapce do výhradní péče, což ale nebylo vůbec jednoduché.

ŽIVOT PO: Ivana z Mise nový domov promluvila o stavu své dcery! Bude někdy úplně v pořádku?
ŽIVOT PO: Ivana z Mise nový domov promluvila o stavu své dcery! Bude někdy úplně v pořádku?

Podmínky, ve kterých rodina žila, byly totiž opravdu žalostné a pro malé dítě naprosto nevyhovující. Tereza Pergnerová, Tomáš Mareš a celý tým z Mise nový domov se tohoto problému ovšem ujali a jako vždy dali do proměny všechno.

 

Ze starého bytu se jim podařilo vykouzlit krásný a hlavně útulný domov, ve kterém mohl Julián se svým synem začít nový život. Rodina Třískových měla z celé rekonstrukce obrovskou radost. Samozřejmě nejvíce ocenila koupelnu s velkou vanou, do které už nemusí ohřívat teplovou vodu v hrncích.


Jak vypadal byt před proměnou a jak vypadá nyní? Na to se podívejte v galerii!Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 22. 11. od 20:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka popsala náročnou rehabilitaci malé Viki. Poznamenala i členy štábu! Neuvěříte, co se stalo
JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka popsala náročnou rehabilitaci malé Viki. Poznamenala i členy štábu! Neuvěříte, co se stalo

PŘED A PO: Díky rekonstrukci se Ivaně a její dceři splnil sen. Proměna bytu krok za krokem
PŘED A PO: Díky rekonstrukci se Ivaně a její dceři splnil sen. Proměna bytu krok za krokem

ODHALENÍ: Ivana z Mise nový domov přiznala další děti!
ODHALENÍ: Ivana z Mise nový domov přiznala další děti!


Drama na stavbě: Terezin křik Pepína nepříjemně vyděsí