PŘED A PO: Mirkovi zemřela žena v den svatby. Rekonstrukce mu zachránila rodinu

Aktualizováno 21.07.2019


Rodina Miroslava Totha si prošla opravdu těžkým obdobím, protože přišla o milovanou maminku. Tým Mise nový domov se proto snažil této rodině pomoci, a to nejen s rekonstrukcí. Jak vypadal dům před proměnou a jak vypadá nyní? Na to se podívejte v galerii!

Když se Miroslav Toth a jeho přítelkyně Simona, která měla z předchozích vztahů již dvě krásné holčičky Nikolu a Blanku, seznámili, zdálo se, že konečně našli tu pravou lásku. Jako zpečetění jejich vztahu se jim narodila dcera Drahomíra a partneři začali plánovat svatbu, na kterou se moc těšili.

Zdroj: TV Nova

Z tohoto nejšťastnějšího dne se ale stal ten nejsmutnější. Simona v den svatby totiž zemřela na náhlé selhání srdce. Miroslav jí však ještě v posledních vteřinách slíbil, že se o její dcery postará. Všechny své síly tak musel soustředit hlavně na to, aby mu byla svěřena do péče Simonina prostřední dcera Blanka. Ta má sice biologického otce, ale nikdy ho neviděla.

Zdroj: TV Nova

Jejich sociální situace a poměrně velký dluh však celou situaci velmi komplikovaly a hrozilo, že Blanka půjde do dětského domova. Z tohoto důvodu se tým Mise nový domov rozhodl rodině pomoci začít nový život. Jak vypadal dům před proměnou a jak vypadá nyní? Na to se podívejte v galerii!

Chcete si připomenout příběh rodiny Miroslava Totha? Všechny díly druhé řady Mise nový domov si můžete až do poloviny srpna pustit na NovaPlus.cz.