Mise nový domov - Rodina Zbořilových
aktualizováno 18.12.

DRSNÁ SLOVA: Mamku nemám rád! říká malý Michal. Má na ni šílené vzpomínky

Roman, kterého diváci uvidí v osmé epizodě Mise nový domov, se stará o své tři sourozence, protože je matka opustila. Není proto divu, že na ni nemají moc hezké vzpomínky...

Mise nový domov - Kristýna Šobrová
14.12.

VIDEO: Kristýna se vydala do dětského domova, ve kterém vyrůstala. Došlo tam k zásadním změnám!

V sedmém díle Mise nový domov se divákům představila velmi milá a sympatická Kristýna, která od svých tří let vyrůstala v dětském domově, protože o ni její matka nejevila zájem. Dnes už mladá maminka má však na toto období a hlavně místo velmi krásné vzpomínky. Tereza Pergnerová ji proto během natáčení pořadu vzala za vychovatelkami, aby se po tolika letech opět setkaly. Ve videu se můžete podívat, jak si Kristýna prochází dětský domov a komentuje, co se tam za ty roky změnilo!

Mise nový domov - Kristýna Šobrová
aktualizováno 13.12.

DOJEMNÉ VZPOMÍNKY: Na nejkrásnější dárek, jaký kdy dostala, si Kristýna omylem sedla

Kristýna z Mise nový domov strávila skoro celý život v dětském domově, kde jí mateřskou lásku vynahrazovaly vychovatelky. Velmi si ji však oblíbila paní učitelka Sedláčková, která si tenkrát malou holčičku brala velmi často domů. Kristýna má na tyto okamžiky dodnes ty nejkrásnější vzpomínky. Podívejte se na video, ve kterém mladá maminka prozradila, jaký nejkrásnější dárek od své nejoblíbenější učitelky dostala!

Mise nový domov - Kristýna Šobrová
11.12.

VIDEO: Matka o Kristýnu nejevila zájem, přesto jí zmařila šanci na lepší život!

Mladá maminka Kristýna prožila skoro celý život v dětském domově, což se ale nemuselo stát, protože si ji chtěla adoptovat její milovaná učitelka. K tomu ale bohužel nikdy nedošlo...

Mise nový domov - ukázka
09.12.

Vyrůstala v dětském domově a na všechno je sama: Mladou maminku trápí více než jen plíseň v bytě!

Ve středeční premiérové epizodě Mise nový domov se objeví mladá maminka, která vyrůstala v dětském domově. Nyní žije v bytě, který je v opravdu špatném stavu.

Mise nový domov - Rodina Juchelkových
aktualizováno 30.11.

Jak žili, než začali BRÁT DROGY? Helena z Mise otevřeně popsala vztah svého syna a snachy

Helena z Mise nový domov promluvila o začátku vztahu svého syna a jeho partnerky. Problémy u nich začaly až po narození jejich prvního potomka...

Mise nový domov - Rodina Juchelkových
aktualizováno 28.11.

VIDEO: Malí kluci z Mise se slzami v očích popsali podmínky u rodičů. Bylo to strašidelné

Jakub a jeho mladší bratr Matyáš si prožili u vlastních rodičů opravdu hrozné časy. Nyní jsou ale u svých prarodičů, kde se mají moc dobře. Jak na celou situaci oba chlapci vzpomínají?

Mise nový domov - Rodina Dlouhých
aktualizováno 23.11.

NEBYLO V TV: Tatínek Terezky popsal, jak její přítel terorizoval rodinu

Tatínek Terezky, která se zúčastnila pořadu Mise nový domov, se rozpovídal o jejím bývalém partnerovi. Jak se poznali? A kdy začalo to největší peklo?

Mise nový domov - Rodina Dlouhých
20.11.

Autonehoda není to nejhorší, co malou Haničku potkalo. Bála se chodit domů!

Dvanáctiletá Hanička, kterou diváci uvidí ve čtvrtém díle Mise nový domov, si prošla opravdu těžkým obdobím, na které vzpomíná s těžkým srdcem. Co tuto holčičku trápí?

Mise nový domov - Michal Žižka
06.07.

VIDEO: Michala z Mise nový domov po vysílání kontaktovala rodina matky. Vše je prý lež!

Michala opustila jeho matka, když byl ještě velmi malý, takže si na ni ani nepamatuje. Po natáčení ho však její rodina kontaktovala. Co po něm chtěli? Podívejte se!

Mise nový domov - Michal Žižka
04.07.

SMUTNÝ KONEC: Michal z Mise nový domov se rozešel s přítelkyní. Nyní se bojí hledat si jinou!

Michal Žižka měl ve své přítelkyni velkou oporu. Nedávno se však rozešli, takže je opět na všechno sám. Jaké k tomu měli důvody?

Mise nový domov - Lenka Hájková a Lukáš Valer
aktualizováno 25.10.

Odhalení Lenky z Mise nový domov: Za její vadou zraku se skrývá děsivé tajemství!

Nevidomý pár ze středečního dílu Mise nový domov neměl jednoduché dětství. Lukáš skončil v dětském domově, Lenka zase nemohla provádět činnost, po které vždycky toužila, protože jí to matka nedovolila!