Mise nový domov
05.07.

Pořad Mise nový domov během léta: Těšit se můžete na spoustu překvapení!

Misi nový domov si oblíbila spousta diváků, kteří mohou nyní jásat. Tento pořad je totiž zpět! Na co se můžete těšit? Podívejte se!

Mise nový domov_Čermákovi_Vánoce
aktualizováno 19.12.

Marie Čermáková z Mise nový domov promluvila o rodinné tradici: Slaví troje Vánoce!

Když hrozilo, že by vnoučata manželů Čermákových mohla jít do dětského domova, neváhali ani chvíli a vzali si je k sobě. Marie nyní prozradila, jak společně prožívají vánoční svátky...

Jana Novotná
aktualizováno 30.11.

VIDEO: Takhle tenistka Jana Novotná dala sílu do života starým lidem, kteří obětovali svůj život dětem

Jana Novotná bojovala více než rok se zákeřnou nemocí, které v neděli podlehla. Ještě před svou smrtí však dokázala potěšit rodinu Čermákových z pořadu Mise nový domov. Na dojemný vzkaz se můžete podívat ve videu!

Mise nový domov - Čermákovi, sbírka
24.10.

Sbírka pro rodinu Čermákových ukončena: Kolik se vybralo? Částka vás zaskočí

V prvním díle pořadu Mise nový domov se diváci seznámili s rodinou Čermákových, kterou tvoří babička,děda a jejich dvě vnoučata. Tento příběh všechny dojal a částka, která se pro rodinu vybrala, bere dech!

Mise nový domov_výchova1
aktualizováno 20.10.

Prarodiče Čermákovi přiznali obtíže ve výchově: Co jim dělá největší problém?

Ve středeční premiérové Misi nový domov viděli diváci prarodiče Čermákovy, kteří vychovávají svá dvě vnoučata. Vlastní matka je totiž opustila. Co jim ve výchově dělá největší problém?

Mise nový domov - Čermákovi, objev - 5
20.10.

CO V TV NEBYLO: Při rekonstrukci bytu Čermákových byla nalezena velká vzácnost! Co se ukrývalo pod podlahou?

Ve středečním díle reality show Mise nový domov mohli diváci vidět rekonstrukci bytu rodiny Čermákových. Tato proměna byla zajímavá hned z několika důvodů. Jedním z nich byl i objev, který nalezli dělníci při stavebních pracích. Jaká vzácnost se skrývala pod podlahou?

Mise nový domov_přiznání
19.10.

Upřímné přiznání manželů Čermákových: Babička s dědou prozradili, proč se děti rozplakaly

Rodina Čermákových má díky rekonstrukci bytu šanci na lepší život. Co manžele nejvíce dojalo? A proč se děti rozplakaly? Podívejte se na jejich upřímnou zpověď.

Mise nový domov_Marie
19.10.

Marie Čermáková z Mise nový domov o matce dětí: Moje dcera má takovou úchylku!

Ve středeční premiérové Misi nový domov viděli diváci rodinu Čermákových. Prarodiče se ujali svých vnoučat poté, co je vlastní matka opustila. Babička Marie nyní řekla, že její dcera má úchylku!

Proměna bytu Čermákových: Před a po - 6
aktualizováno 19.10.

PŘED A PO: Proměna domku rodiny Čermákových pod drobnohledem. Konec sešlosti a start útulnosti!

Mise nový domov vyrazila čtyřčlenné rodině dech povedenou rekonstrukcí domku. Vykouzlila tak úsměvy těm, kteří si to vskutku zaslouží. A tím se v premiérovém díle stali Čermákovi, prarodiče zodpovědně se starající o dvě vnoučata. Sešlé prostory, na kterých se podepsal čas, dostaly zcela nový vzhled útulného bydlení. Podívejte se na tu změnu!

JAK TO VIDÍ TEREZA? Čermákovi
aktualizováno 19.10.

JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka si díky rodině Čermákových uvědomila zásadní chyby ve svém životě!

Jak natáčení premiérového dílu Mise nový domov vnímala Tereza Pergnerová? Díky osudu rodiny Čermákových si uvědomila jednu zásadní věc!

Mise nový domov_sbírka
aktualizováno 19.10.

Veřejná sbírka pro rodinu Čermákových: I vy jim můžete pomoci! Podívejte se jak

Ve středečním díle reality show Mise nový domov mohli diváci vidět dojemný příběh dědy Jaroslava, babičky Marie a jejich dvou vnoučat, kterých se prarodiče ujali poté, co je vlastní matka opustila...

Mise nový domov: Anežka s bolestí vzpomíná na prožité s matkou
aktualizováno 18.10.

Mise nový domov DNES: S bolestí Anežka vypráví, co s mámou nehezkého zažila. Její bratr se nezmůže ani na to slovo

Reality show Mise nový domov plná emocí a nadějí se dnes večer vrací s novými příběhy na obrazovky televize Nova. V prvním díle čeká na diváky velmi dojemný příběh babičky Marie, dědy Jaroslava a jejich dvou vnoučat – Anežky a Jarouška, které mají v péči. Jejich matka je odkopla, ještě předtím si s ní prošly těžkými chvílemi. Přes slzy a pláč vypráví svůj smutný příběh.