Mise nový domov
05.07.

Pořad Mise nový domov během léta: Těšit se můžete na spoustu překvapení!

Misi nový domov si oblíbila spousta diváků, kteří mohou nyní jásat. Tento pořad je totiž zpět! Na co se můžete těšit? Podívejte se!

Ján Sihelský_Vánoce
aktualizováno 20.12.

Ján Sihelský z Mise nový domov: Na vánoční přípravy je úplně sám! Jaký budou mít jeho děti Štědrý den?

Ján Sihelský (38) bydlí v Lukavci nedaleko Pacova, kde se v obecním bytě stará o svých pět dětí. I když je na výchovu úplně sám, pro své ratolesti se snaží dělat maximum. Jaké pro ně chystá Vánoce, jeden z nejkrásnějších svátků v roce?

Rodina Sihelských - sbírka
09.11.

Veřejná sbírka pro rodinu Sihelských ukončena: Vybrala se rekordní částka! Kolik peněz diváci poslali?

Ján Sihelský ze třetího dílu Mise nový domov se stará o svých pět dětí zcela sám, což řada diváku velmi ocenila a chtěla mu pomoci. Peníze z veřejné sbírky chtěl tatínek použít opět pro své potomky – aby jim mohl koupit oblečení a pomůcky do školy. Kolik peněz se pro tuto rodinu podařilo vybrat?

Mise nový domov: Rodina Sihelských - ŽIVOT PO - 15
03.11.

ŽIVOT PO MISI NOVÝ DOMOV: Sihelští prozradili, jak jim rekonstrukce změnila život! Co je nejvíc dojalo?

Díky pořadu Mise nový domov se rodině Sihelských změnil život. Z rekonstrukce jejich bytu byli naprosto nadšení a v první moment nenacházeli slova, kterými by popsali, jak moc se jim v novém domově líbí. Tatínek Ján a jeho pět dětí nyní prozradili, z čeho mají největší radost.

Mise nový domov: Ján Sihelský - ŽIVOT PO - 6
aktualizováno 02.11.

KONEČNĚ PROMLUVIL: Proč odešel Ján z Mise nový domov od rodiny? Po natáčení to přiznal

Jána Sihelského poznali diváci Mise nový domov jako starostlivého tatínka pěti dětí, které dostal na starost po odchodu jejich maminky. Byla to velká změna, ale to nebylo z jeho životních strastí zdaleka vše.

Mise nový domov_Ján Sihelský
aktualizováno 02.11.

ŽIVOT PO: Jak proběhlo setkání dětí s jejich matkou? Tatínek Ján přihlížel se slzami v očích

Ján Sihelský vychovává pět dětí, které získal do vlastní péče po tom, co se rozešel s manželkou. I když se snažil pro rodinu udělat maximum, šťastné manželství mu zkrátka nevyšlo. Žena mu prý byla nevěrná, do domu si vodila cizí muže. Ján teď nyní prozradil, co k tomu všemu prováděla jejich dětem!

Rodina Sihelských - sbírka
01.11.

Veřejná sbírka pro rodinu Sihelských: Co by tatínek za vybrané peníze pořídil? Odpověď vás dojme!

Ján Sihelský a jeho pět dětí začali díky rekonstrukci bytu nový život. Ze starého a neútulného bydlení se stal moderní a krásný domov pro celou rodinu. Tím to ale nekončí! Nadace Nova vyhlásila veřejnou sbírku, do které se zapojila i firma M&M reality. Tatínek nyní prozradil, na co vybrané peníze použijí.

Rodina Sihelských - Před a po - 18
01.11.

PŘED A PO: Jak se změnil byt rodiny Sihelských z Mise nový domov? Podívejte se na detaily!

Ján Sihelský a jeho pět dětí měli z proměny bytu v Misi nový domov velikou radost. Tatínek je na své potomky sám, tudíž jim nemůže opatřit vše, co by chtěl. Jak celá rekonstrukce dopadla? Podívejte se!

Mise nový domov_Trestní oznámení
aktualizováno 01.11.

VIDEO: Zásadní krok tatínka z Mise nový domov. Ján Sihelský podal po natáčení trestní oznámení!

Jak je na tom Ján Sihelský z Mise nový domov po natáčení pořadu? Stále se stará o svých pět dětí, došlo ale na trestní oznámení! Co se stalo?

Mise nový domov: Ján Sihelský - ŽIVOT PO - 5
aktualizováno 02.11.

JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka se rozpovídala o životě bez chlapa: Byl to nesmysl a blud!

Jak natáčení premiérového dílu Mise nový domov vnímala Tereza Pergnerová? Moderátorka prozradila, co si myslí o tatínovi pěti nezletilých dětí a co si díky celé rodině uvědomila.

Rodina Sihelských
aktualizováno 01.11.

VIDEO: Nešťastný tatínek prozradil své největší trápení! Jak dlouho neviděl svou rodinu?

Ján Sihelský žije v malém bytě se svými dětmi zcela sám, což není pro žádného muže jednoduché. Navíc nemá nablízku ani své rodiče, či sourozence, kteří by mu pomohli...

Mise nový domov - Ján Sihelský - 7
aktualizováno 30.10.

SMUTNÝ PŘÍBĚH: Po nocích pracoval, manželka jej mezitím podváděla. Nyní vychovává sám 5 dětí!

Ján skončil sám s pěti dětmi, z nichž minimálně jedno není jeho. Jak se s tím vyrovnává? A co jej trápí? Podívejte se na ukázku ze středečního dílu Mise nový domov, tento příběh je skutečně silný!