Mise nový domov - Rodina Němejcových
aktualizováno 31.10.

PŘED A PO: Rekonstrukce domu zachránila rodině Němejcových život! FOTOGALERIE

Rodina Němejcových, kterou mohli diváci vidět v prvním díle nové řady pořadu Mise nový domov, žila v rozpadajícím se domě, ve kterém bylo málo prostoru a nikdo tedy neměl žádné soukromí. Po rekonstrukci se však všechno změnilo. Jak vypadal dům před proměnou a jak vypadá nyní? Na to se podívejte v galerii!

Rekonstrukce domu Michala Žižky - PŘED A PO - 19
aktualizováno 30.11.

PŘED A PO: Jak dopadla rekonstrukce zdevastovaného domu Michala Žižky? Změna to byla šokující! Podívejte se

Michal Žižka zůstal po smrti svého táty zcela sám ve zdevastovaném domě, který se musel od základů až po střechu zrekonstruovat. Jak celá proměna dopadla? Podívejte se!

Proměna bytu Čermákových: Před a po - 6
aktualizováno 19.10.

PŘED A PO: Proměna domku rodiny Čermákových pod drobnohledem. Konec sešlosti a start útulnosti!

Mise nový domov vyrazila čtyřčlenné rodině dech povedenou rekonstrukcí domku. Vykouzlila tak úsměvy těm, kteří si to vskutku zaslouží. A tím se v premiérovém díle stali Čermákovi, prarodiče zodpovědně se starající o dvě vnoučata. Sešlé prostory, na kterých se podepsal čas, dostaly zcela nový vzhled útulného bydlení. Podívejte se na tu změnu!

TV Nova uvede v říjnu pořad Mise nový domov a seriál Dáma a Král - 1
aktualizováno 17.10.

Mise nový domov: Exkluzivní proměny bytů

Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Jejich cílem je postarat se o kompletní rekonstrukci bytu lidí, kteří to potřebují. V této rubrice uvidíte, jak jejich byt vypadal před přestavbou a následně po ní.